Ana Sayfa / ORTADOĞU / “Tüm Musulluları asacağız!”

“Tüm Musulluları asacağız!”

Şii Haşdi Şabi’den sünni Musul ve Telafer halkına tehdit geldi.

Haşdi Şabi’nin üst düzey komutanlarından Ebu Azrail lakaplı Eyyub Falih Hasan, Musul halkını tehdit ederek İslam Devleti’ne “yardım” eden herkesi asacaklarını öne sürdü.

Haşdi Şabi içerisinde yer alan İmam Ali Taburu komutanlarından olan Ebu Azrail, Telafer yakınında konuşlanan Haşdi Şabi mensuplarının, İslam Devleti’nden intikamın nasıl alınması gerektiğine yönelik eğitim verdiğini ve geri alınan bölgelerde İslam Devleti’ne “yardım” eden herkesin asılacağını savundu.

Haşdi Şabi komutanı, Speicher ve Bağdat’ın Kerrade bölgesinde İslam Devleti’nin yaptığı operasyonda öldürülen 700 komandonun intikamını almak için burada bulunduklarını söyledi.

Öte yandan, Haşdi Şabi’nin en üst düzey komutanlarından Kays Hüseyin de, “Bizim derdimiz Musul’u kontrol edip etmemek değil, o zaten olacak. İslam Devleti’nin şehirlere girmesini sağlayan, yardım eden ve evlatlarımızın katledilmesine destek olan herkesten intikam almaya geldik” ifadesini kullandı.

Ayrıca Kontrol edin

Deyr ez Zor kent merkezi kuşatıldı

Irak Şam İslam Devleti (IŞİD), Suriye’nin güneydoğusunda Irak sınırındaki Deyr ez Zor kentinde 3 gündür …

2 Son Yorumlar

  1. Musul halkı artık askere alınmalı. Bütün yükü azıcık mücahidin üstüne bindirmemeli.o azıcık selefi mücahid nereye yetişeceğini şaşırmış 65 ülkenin hava saldırısına ve karadan yüzbinlerce müşrik askere milise direniyor. Musul emiri herkimse tüm musul gençlerini askere almalı seferberlik gibi. Bu ebu azrail denilen soytarı türkiyedeki haçlı uçaklarına ve haçlıların obüs füzelerine güveniyor. Ön cephede savaşmıyor amerikalılar gibi en arkadalar.videoları bile düştü. İslam devleti rakka da,deyr zorda musulda tüm gençleri askere alsın.

  2. Aynen kardeşim sonuna kadar imza atarım söylediklerine. Artık seferberlik ilan edip mücahidlere destek vermeli musul ve rakka halkı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cialis